Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Sędziowie,
z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, spokoju oraz rodzinnego ciepła. Niech ten wyjątkowy czas będzie chwilą wytchnienia od codziennych obowiązków, okazją do refleksji oraz źródłem radości i nadziei.
Życzymy, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł Wam satysfakcję z podejmowanych wyzwań sędziowskich, nieustanny rozwój sportowy, wiele trafnych decyzji na boiskach oraz wszelką pomyślność w życiu zawodowym i osobistym.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i pasję, które są fundamentem rozwoju piłki nożnej w naszym regionie. Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!
Z sędziowskim pozdrowieniem Komisja Sędziowska Zamość!