KS LZPN O/Zamość

Drogie koleżanki i koledzy! Od rundy wiosennej każdy sędzia/obserwator musi założyć konto na aplikacji ŁĄCZY NAS GWIZDEK. Aplikacja służy do delegowania sędziego na mecze w danej kolejce od 4 ligi do Młodzika Młodszego jak również do zgłaszania dyspozyjności oraz urlopów. Każdy sędzia po zarejestrowaniu się w aplikacji będzie musiał mieć potwierdzone konto i będą one akceptowane przez Mariusza Słobodę, a następnie będzie nadawał uprawnienia danym sędziom i wtedy będzie możliwość zalogowania się do konta. 

Od rundy wiosennej zgłaszanie urlopów tylko i wyłącznie będzie się odbywało przez aplikację ŁĄCZY NAS GWIZDEK! Każdy sędzia będzie widział swoje mecze, na które jest oddelegowany. 

Ostateczny termin zarejestrowania konta na aplikacji ŁĄCZY NAS GWIZDEK to 08.03.2026r. Jeśli sędzia nie będzie miał założonego konta nie będzie delegowany na mecze. 

Instrukcja rejestracji