5 maja 2026r. o godz.17:00 w Zamościu odbył się Finał Okręgowego Pucharu Polski oddziału Zamość 2026 pomiędzy Hetmanem Zamość a Tomasovią Tomaszów Lubelski. Sędziowie, którzy zostali wyróżnieni sędziować ten mecz to: Hubert Chmura (sędzia główny), Mariusz Słoboda i Bartłomiej Górski (asystenci) oraz Tobiasz Kudelski (sędzia techniczny). Po meczu zostały wręczone symboliczne statuetki dla sędziów przez Prezesa LZPN Pana Krzysztofa Gralewskiego, Wiceprezesa LZPN Pana Tomasz Bondyrę, Prezydenta Miasta Zamość Pana Rafała Zwolaka oraz Burmistrza Miasta Tomaszów Lubelski Pana Wojciecha Żukowskiego. Zdjęcia wykonał Pan Kamil Gac, za które serdecznie dziękujemy.


